Czy powodem zatrzymania się rozwoju płodu mógł być mięśniak podsurowicówkowy?

Witam W 17 tygodniu ciąży przeszłam niestety poronienie zatrzymane. Czy powodem zatrzymania się rozwoju płodu mógł być mięśniak podsurowicówkowy? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Jeżeli mięśniak był znacznych rozmiarów lub umiejscowiony w miejscu przyczepu łożyska to jest to możliwe.