Czy przy kobiecym wytrysku można nie czuć przyjemności?

Majac 18 lat dostalam wytrysku kobiecego ale przyjemnosci i w sumie bez podniecenia bylo to dla mnie uczucie jak pojscie do lazienki i zrobienie siku obojetne i bez zadnych emocji . Lekarz mowil mi ze to na tle stresowym gdyz od zawsze mialam z tym problem duzo sie stresowalam , w szkole nasmiewali sie ze jestem chuda i do dzis bardzo nie lubie swojego ciala i zle sie czuje . Czy taki wytrysk bez przyjwmnoaci jest mozliwy co moglobyc powodem .

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Odpowiadając na Pani pytanie, zachęcałabym Panią do osobistej konsultacji psychologicznej/psychoterapeutycznej, co byłoby dla Pani pomocne w poznaniu samej siebie - w przeżywaniu różnych sytuacji emocjonalnych oraz odpowiadaniu na te sytuacje.

Z życzeniami dla Pani pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605