Czy serce pracuje prawidłowo?

Dzień dobry. Mam pytanie dotyczące holtera. Ostatnio powtarzałam badanie holterowskie po miesięcznym przyjmowaniu leku betozk25 (dodatkowe skurcze komorowe 1700 na dobę) skurcze są pojedyncze a średni rytm Hr wyniósł 79. Na co dzień jest wszystko w porządku zdarza mi się bardzo sporadycznie odczuć jakieś szarpniecie w sercu ale nic poza tyn się nie dzieje. Natomiast jak mam założonego holtera czuje każde uderzenie serca, staram się kontrolować oddech i generalnie bardzo stresuje się wynikiem. Czy możliwe jest ze moje serce nie pracuje do końca dobrze w związku z działaniem psychiki i nerwów związanym z badaniem? Narazie odebrałam tylko opis od pielęgniarki która przekazała wiadomość od lekarza że mam zostać ma tabletkach które brałam do tej pory jeszcze przez jakiś czas. Z lekarzem będę się widziała dopiero za 2 tygodnie dlatego pozwoliłam siebie zadać pytanie tu. Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Lekarz musi przeanalizować całe 24 - godzinne badanie aby wyciągnąć jakiekolwiek wnioski.