Czy ta dokumentacja medyczna jest prawidłowa?

Dzień Dobry, Lekarz Psychiatra w mojej dokumentacji medycznej na ostatniej stronie napisał lakoniczną adnotację "Nie zapisywać" Bez żadnego uzasadnienia . Czy tak powinna być prowadzona dokumentacja medyczna ? Czy to jest prawidłowe odstąpienia od leczenia ? Lekarz który mnie leczył pracuję w publicznej placówce ,związku z tym chyba powinien mieć zgodę przełożonego,również nie mam żadnej adnotacji na ten temat.

Witam! Określenie "NIE ZAPISYWAĆ" odnosi się do zapisywania do konkretnego lekarza, czy do wypisywania leku. Mało informacji. Jeżeli idzie o konkretnego lekarza, to jeżeli jest słaby układ pomiędzy pacjentem i terapeutą, to lepiej zachować dystans. Z wypowiedzi Pańskiej wnioskuję, że iskrzy między wami i na siłę utrzymywanie tego układu może okazać się szkodliwe dla obu stron. Proszę przemyśleć problem. Efekty leczenia, pomimo prawidłowych parametrów będą znikome. Powodzenia W. Łuczkowski.