Zapytaj lekarza

1 , 0 0 9 , 4 7 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy takie objawy mogą powodować leki?

Witam, stwierdzono u mnie nerwicę lekową. Byłem u kardiologa, przepisał mi Bisocard 5mg rano i wieczorem i do tego Spamilan 5mg też rano i wieczorem. Odkąd biorę te leki, jestem osłabiony. Ciśnienie miałem książkowe, Bisocard dostałem na uspokojenie serca, które cały czas kołotało z powodu nerwicy. Znajomi mówią mi, że z dnia na dzień widać jak marnieje, że jestem słabszy. Ja osobiście tego aż tak bardzo nie czuję, ale jest to troche niepokojące. Czy takie objawy mogą powodować powyższe leki?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 11 miesięcy temu

Leki od kardiologa mogą Panu nieco pomóc zmniejszyć objaw jakim jest kołatanie serca, nie wydaje się jednak słusznym leczenie nerwicy w ten właśnie sposób. Pana przypadłość powinna być raczej konsultowana i leczona u psychoterapeuty a ewentualne leki przepisane przez psychiatrę.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety