Czy takie wahania cukru są normalne?

Witam mam pytanie odnosnie cukru od pewnego czasu zauwazylam ze po jedzeniu mam tak 105 lub 110 czesem 115. A mimo ze zjem o puznej porze np nawet o 24 zdarzy mi sie cos zjesc slodkiego rano mam cukier ponizej 100. Czy to normalne

Lek. Tomasz Budlewski

jak najbardziej w normie, lecz powyższe postępowanie będzie prowadzić do rozchwiania gospodarki węglowodanowej i zaburzeń glikemii. a co może wiązać się z licznymi powikłaniami.