Czy te krwawienie oznacza miesiączkę czy coś poważniejszego?

Witam , po usunięciu polipa krwawienie przeszło po jednym dniu, potem za parę dni pojawoło się niewielkie krwawienie parę dni myślałam , że to miesiączka bo to tydzień przed planowaną . Ale po prau dniach w teminie spodziewanej miesiączki pojawiło się krawienie obfitsze. Czy to jest miesiączka czy coś się dzieje?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udać się na konsultację do ośrodka w którym była Pani operowana. Pozdrawiam.