Co może oznaczać takie zatrzymanie się miesiączki po zabiegu?

Witam , parę dni temu miałam rwane trzy zęby , lekarz został poinformowany że w dniu planowanej wizyty dostałam miesiączke mimo tego zgodził się na usunięcie zębów. Powiedzi że jeżeli nie wystąpi mocne krwawienie to nie widzi zastrzeżeń aby nie usuwać. Wszystko poszło w miarę ok , tak myślałam. Ból po rwaniu cały czas doskwierał okazało się że mam suche zembodoły czy coś takiego ;-) dziury zostały oczyszczone i podano leki . A co do miesiączki zatrzymała się dzień po rwaniu . Czy po prostu pojawi się w późniejszym czasie czy powinnam iść do lekarza ? Z góry dziękuję za odpowiedzi . Pozdrawiam.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli miesiączka nie pojawi się przez miesiąc to radziłbym skonsultować się z ginekologiem.