Czy te objawy mogą być związane z jakąś chorobą lub pasożytem?

Witam, od kilku miesięcy mam ogromny problem z lewym okiem (kobieta, 23). Podczas prób spoglądania w dół tracę stabilność obrazu, tak jakby oko drgało/ zezowało. Wizyta u okulisty nie przyniosła konkretnej odpowiedzi - "oko jest przemęczone i prześwietlone od pracy na komputerze, przez co mięśnie nie utrzymują go w prawidłowej pozycji". Czy te objawy mogą być związane z jakąś chorobą lub pasożytem? Powinnam wykonać dodatkowe badania?

Witam.zalecam badanie oczy u zezologa np na ekranie Hessa. Wykaże to czy Pani zezuje który mięsień jest uszkodzony i w jakim stopniu. Wskazane zrobienie morfologii z rizmazem zw względu na Pani młody wiek i lokalizację dolegliwości. Pozdrawiam serdecznie