Czy to jest przeciwwskazaniem do wykonania przyszłej korekty nosa?

Witam. Miałam wykonywany zabieg wyszczuplania nosa, przez miejscowe podanie sterydów oraz enzymów. Czy to jest przeciwwskazaniem do wykonania przyszłej korekty nosa ?

Opisany zabieg nie jest wykonywany przez wielu lekarzy ze względu na fakt, że nie wiemy, jaki będzie miał długofalowy skutek. Na pewno sprawę należy przedyskutować z chirurgiem, który ewentualnie będzie Panią operował. Najlepiej na konsultację przynieść dokumentację, opisującą uprzednio wykonane procedury.