Czy w ciąży mogę iść do dermatologa i podjąć leczenie znamion skórnych?

Witam mam takie pytanie czy w ciazy mogę iść do dermatologa i podjąć leczenie znamion skórnych? Jestem w 30 tygodniu ciąży i od jakiegoś czasu na moim ciele pojawiły się takie wystające piepszyki na szyję, dekolcie i plecach jest to trochę krempujace bo je czuje jak wystają albo wiszą. Jestem ciekawa czy one znikną po ciąży czy mogę je teraz jakoś zacząć leczyć. Proszę o pomoc:)

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza dermatologa, który postawi stosowną diagnozę i odpowiednio pokieruje ewentualnym leczeniem.