Czy w ciąży można wykonać zabieg Hifu?

Witam,nie wiedzac ze jestem w ciazy w 4 tygodniu,wykonalam zabieg na nogi i posladki ,,hifu lipo"z wykorzystaniem fal ultradzwiekowych.Czy to moze zagrazac zdrowiu dziecka?

Lek. Michał Lenard

Zabieg jest przeciwwskazany w ciąży ze względu na ryzyko uszkodzenia płodu. Sugeruję wizytę u ginekologa i skonsultowanie z nim tego problemu. Pozdrawiam!