Czy warto powtórzyć usg?

Mam 30 lat. Podczas usg kilka dni przez okresem zdiagnozowano u mnie tobiel. Opis: Jajnik lewy- zmieniony w torbiel wielokomorową , niejednorodną echogenicznie o wymiarach 80x62mm. Zrobiłam również Test ROMA wynik 4,8% (gdzie ca 125 84,6 U/ml - norma do 30), a HE4 39,10 pmol/l - norma do 60). Dostałam skierowanie do szpitala na wyciecie. Czy moze warto powtorzyc usg po okresie?Czy jest szansa leczenia farmakologicznego tak dużej torbieli?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Po wycięciu tej zmiany wskazane jest powtarzanie usg co rok. Pozdrawiam.