Czy woreczki limfatyczne można zniwelować zabiegiem karboksyterapii?

Dzień doby miałam robiona dolinę łez ale wyszły mi woreczki limfatyczne koło policzkow miną już miesiąc czy mogę zniwelować to zabiegiem karboksyterapia czy lepiej nie

Z opisu wynika, że pojawiło się powikłanie po zbyt płytkim podaniu kwasu hialuronowego podczas wypełniania doliny łez. Po miesiącu można spróbować zabieg z wykorzystaniem RF ew rozpuścić hialuronidazą. Karboksyterapia tutaj niestety nie pomoże,
Pozdrawiam,
Katarzyna Mudel

Dzień dobry, pytanie czy te woreczki limfatyczne o których Pani wspomina to woreczki czy też płytko podany preparat, który prześwituje.
Karboksyterapia bardzo dobrze sprawdza się na obrzęki, worki czy cienie pod oczami. Gwarancją sukcesu jest dobre urządzenie, ponieważ wiele gabinetów pracuje na tzw. karboksyterapiach podających gaz z pistoletu a wtedy o efektach i bezpiecznstwie można zapomnieć.

Pozdrawiam serdecznie