Czy wyrwanie tych zębów jest konieczne?

Dzień dobry, chciałbym zapytać o konieczność wyrwania dolnych 8. Mam 25,5 lat, nie odczuwałem nigdy żadnego bólu zębów, nie mam tez żadnych niedogodności związanych ze zgryzem. Jednak na zdjęciu panoramicznym zębów okazało się, że mam dolne 8. Nie widać ich "gołym okiem", a na zdjęciu ich ułożenie przypomina "zatrzymane zęby" wyszukane np. w grafice google (załączam link do zdjęcia, mam nadzieję, że będzie działać https://zapodaj.net/f4edc29c81c39.png.html). Czy wyrwanie tych zębów jest całkowicie konieczne i czy powinienem to zrobić czym prędzej, czy też mogę z tym poczekać np. rok z racji na masę wyjazdów w najbliżsym czasie? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Przy takim ułożeniu zębów na pewno trzeba je usunąć. Kilka miesięcy opóźnienia nie powinno wpłynąć negatywnie ale może zdążyć się sytuacja że te zęby zaczną boleć lub mogą uszkodzić zęby 7.