Czy zapalenie trzeszczki da się wyleczyć?

Witam, od kilku miesięcy borykam sie z zapaleniem trzeszczki. Chodze do fizjoterapeuty, używam wkladki ortopedyczne, stosuje leki i maści przeciwzapalne. To ciagle wraca. Czy da sie z tym zapaleniem wygrac? Po przeczytaniu wielu opinii na forach mam wątpliwości . Fora te są bardzo depresyjne i nie daja wielkich nadziei na wyleczenie. Czy jest jakas szansa ze to samo przejdzie?

Witam serdecznie,

Proszę nie czytać opinii zamieszczonych na forach. Najczęściej nie mają one odzwierciedlenia w rzeczywistości, ponieważ nie są poparte wiedzą medyczną, gdyż wypowiadają się na nich osoby bez wykształcenia medycznego.
Proszę skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym i porozmawiać z nim na temat powracających dolegliwości bólowych. Jeśli jest Pani nie zadowolona z konsultacji lub leczenia, wówczas może Pani udać się na konsultację do innego lekarza.

Pozdrawiam.