Czym jest ciężka dysplazja?

zdjagnozowano u mnie dyspozie (dysplasi ). mieszkam za granicą po wycięciu narośli znajdującej sie na pachwinie zjagnozowali u mnie cięzką dysplosie jestem już po drugim zabiegu . dzisiaj wyciąto mi resztę tej narośli , zabieg był głębszy . muszę czekać na wynik z badania tego wycinka . nie mogę znaleść informacji na temat tej choroby schorzenia . proszę o pomoc

Niestety zawarta przez Panią informacja w pytaniu jest zbyt skąpa i nie można jednoznacznie na nie odpowiedzieć. Jeżeli gojenie przebiega prawidłowo, proszę poczekać na wynik histopatologiczny. On jest najważniejszy i ewentualne decyzje do podjęcia dopiero po jego otrzymaniu.