Obecność ziarniny zapalnej z komórkami wielojądrowymi typu dookoła ciała obcego

Witam, miałam wycinaną zmianę skórną (prawdopodobnie czyrak). Poniżej otrzymany wynik badania histopatologicznego: Granulatio gigantocellularis typus peri corpora alieno (obecność ziarniny zapalnej z komórkami wielojądrowymi typu dookoła ciała obcego). Potrzebuję pomocy przy jego interpretacji. Czy powinnam się martwić?

Witam , jeśli wynik konczy się zdaniem "excisio completa" , tzn, - wycięcie calkowite - to jest Pani wyleczona!!! O omówienie szczegółów proszę zwrócić się do operatora!!! z.żurawski