Opis badania histopatlogicznego

proszę o interpretacje wyniku histopatologicznego:Naevus melanocyticus dermalis irritans.Granuloma resorptivum e corpora alieno.Excisio completa.przebadano w całości.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani wynik wskazuje, że usunięto znamię w całości. Znamię skórne barwnikowe drażniące (łagodne) z współistnieniem zejściowego stanu zapalnego w postaci ziarniniaka i ciała obcego w znamieniu. Pozdrawiam.