Delikatna skóra na żołędziu

Witam , czy sucha i delikatna skóra na żołedziu to powód do zmartwień ? Jaka może być tego przyczyna i czy zwykły krem nawilżający może pomóc ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Mówiąc ogólnie, jeśli nie ma Pan żadnych innych niepokojących objawów, to nie jest to powód do zmartwień. Przyczyną może być na przykład stosowanie mydła/preparatu myjącego, który wysusza. Właściwy preparat nawilżający poleci Panu farmaceuta w najbliższej aptece.