Sucha skóra na żołędziu po wzwodzie

Witam, sucha skóra na żołędziu po wzwodzie. Byłem u dwóch dermatologów. Jeden powiedział, że nie widzi żadnych niepokojących zmian(mężczyzna), a powodem może być zwykle mydło w płynie i szampon przeciwłupieżowy którego używałem do higieny. Zalecił żel do higi intymnej. Drugi dermatolog(kobieta zauważyła lekkie zaczerwienie na napletku - przepisała pimafucort i zaleciła zwykłe mydło dove classic do higie.Przez półtora miesiąca brałem tetracykline. Czy mam używać pimafucort,co stosować do higieny?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń specjalisty dermatologa. W przypadku braku poprawy konieczna będzie wizyta kontrolna.