Suchość skóry na żołędziu podczas wzwodu

Witam, od jakiegoś czasu moja skóra na żołędziu podczas wzwodu jest sucha, po ściągnięciu napletka dalej jest sucha, ale po pewnym czasie wraca do normalności. Nic mnie nie swędzi, nie mam żadnych krostek ani plamek. Ponad miesiąc temu zakończyłem kuracje antybiotykiem Tetracyklikna bralem przez ponad półtora miesiąca, jednak nie miałem żadnych dolegliwości z tego powodu. Do mycia prącia używałem zwykłego mydła lub szamponu przeciwłupieżowego, ostatnio dość często. Można nawilżyć jakimś kremem?

Do higieny intymnej lepiej używać specjalnych płynów niealergicznych (z apteki). A jeśli już szampon, to lepiej typu Bambino, czyli dziecięcy.
Do "nawilżenia" można użyć oliwki dziecięcej dobrej firmy.
Jeśli to nie pomoże, to zostaje wizyta u specjalisty dermatologii.
Pozdrawiam. JW, Poznań.