Depresja nasilająca się przed, w trakcie i po menstruacji

Czy np. niechęć do światła, poczucie że mnie otępia i źle przez nie widzę, że kolory wydają się żółtawe, niechęć do muzyki, każda myśl, piosenka, zapach sprawiają mi ból psychiczny,czy to normalny objaw depresji i nerwicy.Objawy depresji nasilają się szczególnie 3 dni przed menstruacją, w jej trakcie, oraz łagodnieją 2 dni po, są tak silne do granic, chęci utraty życia, depresja i niepokoje nie mijają :( Może powinnam przyjąć hormony od ginekologa a nie leki SSRI ?

Dzień dobry,

Proszę o swoich objawach/wątpliwościach porozmawiać z Pani lekarzem psychiatrą, ponieważ on zna Panią osobiście i Pani historię leczenia.

Witam

również sugeruję o niezwłoczne zwrócenie się po pomoc, do Pani dotychczasowego lekarza psychiatry.
Niemożliwym jest sugerowanie leczenia lekami przez internet.
Należałoby przeprowadzić dokładny wywiad, przeanalizować Pani wyniki badań, historię choroby, objawów, dotychczasowych metod leczenia.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego,
Katarzyna Włoch
ZAPRASZAM NA
http://charakterownia.pl