Dieta OXY na zrzucenie kilogramów w krótkim czasie

Witam mam 28 lat,jestem mamą 3 dzieci, mam 170cm wzrostu i ważę 102 kg.Nie pracuję,jestem z rocznym dzieciem w domu,nie uprawiam sportu. Chcę schudnąc i to dużo minimum 25kg. Jaką diete zastosowac jak skutecznie zrzucic kilogramy w krótkim czasie. Co państwo sądzicie o diecie OXY.

Sylwia Ogrodowczyk

Witam,

Też jestem Mamą Trójki dzieci:) i dietetykiem i co mogę Pani poradzić to racjonalne posiłki podczas spersonalizowanej diety. Jeżeli chce Pani mogę taki plan dla Pani ułożyć, proszę napisać tu:http://dbamodiete.pl/dieta-on-line/ . Szybkie diety, które obiecują szybko schudnoąć, są skuteczne - ale przy okazji wyniszczają organizm z wartości odżywczych oraz efekt jojo jest pewny.
pozdrawiam

Witam!
Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska