Dieta przy niedoczynności tarczycy dla 42-latki

Witam mam na imię Joanna. Mam pytanie jakiej diety stosować przy niedoczynności tarczycy i 6 miesięcy temu miałam wycinany woreczek ale brzuch był otwierany normalnie bo miałam po operacji zapalenie otrzewnej.Mam 42 i waże 79kg jak moge zgubić troche...Mimo stosowania diety przybrałam 6 kg.Co na prawde moge jeśc a czego mi nie wolno? Biore eutyrox 75 i 100 na przemian i wziewki Alwesko na astme.Wykryto u mnie insulino oporność.Niemama pojecia jak sobie radzić. Bardzo prosze o pomoc.Joanna

CO do diety proponowałabym Pani konsultację w profesjonalnym centrum dietetycznym, gdzie fachowcy dobiorą Pani indywidualny schemat dietetyczny w oparciu o wyniki badań