Dlaczego ciągle pojawia się krew?

Co mogło się stać jeśli 15stycznia miałam 3cesarskie cięcie i bez przerwy leci zemnie krew. Ostatni tydzień leci już czysta krew beż zadnych uplawow nawet podczas kąpieli
KOBIETA, 31 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry, według dostępnej wiedzy okres połogu, w którym cofają się wszystkie zmiany po ciąży i porodzie trwa do 6 tygodni po porodzie. W 7. tygodniu wszystkie zmiany anatomiczne, morfologiczne i czynnościowe powinny wrócić do stanu sprzed ciąży.

Każda kobieta i każdy jej poród,ciąża oraz połóg jest inny. Rodziła pani trzeci raz,trzeba mieć na uwadze,że za każdym razem przechodzi się inaczej ciąże i połóg. Skąd w ogóle bierze się krwawienie, jest to najprawdopodobniej związane z regeneracją miejsca łożyskowego w macicy. Taka kompletna regeneracja miejsca,w którym było umiejscowione łożysko trwa około 6 tygodni, czasami zdarza się tak, że nie dochodzi do prawidłowych procesów obkurczających w naczyniach i regeneracji błony śluzowej macicy, zwłaszcza w obrębie miejsca łożyskowego, a kobieta ma cały czas odchody i epizody krwawień.

Aktualnie jest pani w tygodniu,w którym powinna się odbyć wizyta kontrola u ginekologa. Jeśli krwawienia budzą aż taki niepokój,proszę się pilnie umówić na wizytę kontrolną.

Pozdrawiam i wszytskiego dobrego z nowym członkiem rodziny:)