Dlaczego czuję, że życie toczy się obok mnie?

Witam. Od kilku miesięcy czuję się bardzo dziwnie. Mianowicie, coś robię lub mówię, a za kilka godzin mam wrażenie jakby to wszystko się nie działo. Nie jestem pewna czy dana sytuacja miała miejsce. Ciężko przypomnieć mi sobie szczegóły tego zdarzenia. Jest tak prawie każdego dnia. Co może mi dolegać? Boję się bo nie radzę sobie już z takim stanem. Jakby całe moje życie toczyło się obok mnie :(

Zachęcam do spotkania z psychologiem, który pomoże przyjrzeć się temu uczuciu, a także zdiagnozuje możliwe jego przyczyny. Mogą one być bardzo różne (od "błahych", po związane z zaburzeniami), dlatego warto spokojnie porozmawiać ze specjalista, który po wywiadzie i szczegółowej analizie objawów będzie potrafił wskazać możliwe sposoby poradzenia sobie z nimi.

Witam, proszę spotkać się z psychologiem, aby dłużej porozmawiać o Pani odczuciach, zastanowić się z czego mogą wynikać.
Pozdrawiam serdecznie