Dlaczego do tej pory mam spuchnięte dziąsło?

Witam. 10 dni temu miałam usunięta dolna siódemkę i szóstkę. Szóstka ciężko wyrwana a pod siódemka ropa i odczuwałam ból podczas usuwania. Dziąsło zostało zszyte nićmi rozpuszczalnymi.Od dnia usunięcia ból jest niewielki ale niepokoi mnie że do tej pory mam spuchnięte i czerwone dziąsło w 3 dobie nie czułam tej opuchlizny tak jak teraz. W dodatku mam czerwone dziąsła wizyta kontrolna za 3 dni
KOBIETA, 30 LAT 6 miesięcy temu

Gojenie może przebiegać w opisany sposób. Najważniejsze że nie ma dolegliwości bólowych. Jeżeli cokolwiek niepokoi najlepiej przyspieszyć wizytę kontrolną.