Dlaczego każdego ranka budzę się z bólem w dolnej części pleców?

Jestem 25-letnią kobietą. Już od kilku lat dokucza mi mocny, aczkolwiek krótkotrwały ból w dolnej części pleców. Pojawia się on każdego ranka - kiedy się budzę i chcę wziąć głębszy oddech. Po kilku minutach, kiedy się ponaciągam i wezmę kilka głębszych wdechów ból przechodzi. Nie wiem jakie są tego przyczyny. Ostatnio usłyszałam, że jest to jakaś kolka i mogę brać wtedy leki przeciwbólowe. Ale trudno, żebym każdy ranek zaczynała od tabletki. Tym bardziej, że tak jak napisałam ból po kilku minutach przechodzi i mogę swobodnie oddychać.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Postawienie diagnozy przyczyny opisanego bólu możliwe będzie po uzupełnieniu wywiadu lekarskiego - przedstawione informacje są zbyt skromne - wraz z badaniem fizykalnym. Prawdopodobnie wskazane będzie wykonanie badań dodatkowych, które zaplanuje lekarz rodzinny na podstawie informacji uzyskanych na pierwszym etapie diagnostyki.
Pozdrawiam