Dlaczego mam coraz większe problemy z niewyraźnym mówieniem?

Witam. Ostatnio mam większe problemy z niewyraznym mówieniem, oraz formułowania swoich myśli i tego co chce przekazać. Także z utykaniem w połowie zdania i przepychaniem reszty na siłę. Oraz zgodną z rzeczywistoscią interpretacją komunikatów i zahowań wspołpracownic i szefowych. Jestem pomocą nauczyciela w przedszkolu i nie ułatwia mi to pracy i życia w ogólności. Czy mogłabym prosić o poradę co z tym zrobić i/lub skąd się to bierze? - Ania

Dzień Dobry.

Sytuacja wymaga doprecyzowania i zebrania szczegółowego wywiadu.
W związku z powyższym proponuję wizytę u neurologa i/lub neuropsychologa.

D.Pysz-Waberski
www.nadżycie.pl
facebook.com/nadzycie/
Konsultacje Skype: Wsparcie Psychomeds

Witam,
wskazana jest konsultacja neurologiczna oraz szczegółowa diagnostyka neuropsychologiczna, pomoc można uzyskać w Poradni zdrowia Psychicznego (NFZ).
Pozdrawiam serdecznie