Dlaczego mam takie dziwne bóle brzucha?

  Od jakiegoś czasu, dokładniej mniej więcej od około 4 tygodni po cesarskim cięciu coś się dziwnego dzieje z moim brzuchem, dosyć szybko straciłam na wadze i od tamtej pory boli mnie brzuch w podbrzuszu. Na początek kładłam to na skarb cesarki, później doszły mdłości, wieczorem najczęściej, i ostre, krótkie bóle brzucha. Jestem ogólnie słaba i kiepsko się czuję, mam wzdęty brzuch, napięty, twardy, gratisowo dołożyło się hmmm, kiedy usiądę i postaram się "pomachać" brzuchem, czuję w środku jakby kulkę z wodą, co to może być? Zaznaczam, że byłam u ginekologa i po badaniu palpitacyjnym jest niby wszystko ok.

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Powinna mieć Pani wykonane USG brzucha i narządu rodnego. Może zrobił się zbiornik z płynem, który Pani odczuwa jako kulkę. Dolegliwości powinny zostać wyjaśnione. Może brzuch nieprawidłowo się goi.
Z poważaniem