Dlaczego miejsce po drenażu boli?

3 tygodnie temu miałam wykonywany drenaż ropnia okolicy krzyża. Brałam 15 dni antybiotyk jeździłam dwa razy na kontrolę i było wszystko dobrze. Na ostatniej wizycie powiedziano mi, że już nie muszę robić okładów ani opatrunków. Jednak od 3 dni to miejsce mnie pobolewa - jak się położę na jednym boku lub dłużej posiedzę. Co się dzieje? Zaczęłam ponownie pryskać octinoseptem i cały czas staram się tam utrzymywać higienę (miałam go między pośladkami). Na operację wycięcia jestem umówiona w 2018.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.