Dlaczego mój nos jest niedrożny?

Witam mam taki problem. Chodzi o niedroznosc nosa. Mam wrażenie ze jedna z dziurek zawsze wydobywa mniej powietrza. Raz lewa lub prawa w zależności od pozycji leżącej. Sprawdzałem i rzeczywiście tak się dzieje. Co to moze byc?

Przyczyn może być wiele, najczęściej jest to efekt skrzywionej przegrody nosa i obrzęku śluzówki nosa jaki towarzyszy każdej infekcji, aby dowiedzieć się co jest przyczyną w Pana przypadku proszę zgłosić się do laryngologa ,

Pozdrawiam
Katarzyna Mudel