Czy da się jakoś nastawić mój nos?

Dzień dobry. Kilka dni temu zostałem uderzony w nos na boisku, dość niefortunnie. Pojawił się obrzęk, krew i ból. Jednak z czasem zaczęło wszystko wracać do normy, a sam nos nie był złamany. Teraz zauważyłem, że linia tj. przegroda oddzielająca "dziurki" jest niesymetryczna. Jedną dziurkę mam mniejszą, drugą większą. Nie jest to jakoś specjalnie widoczne, a mi nie przeszkadza w funkcjonowaniu. Ciekawi mnie tylko czy gdybym bezpośrednio po wypadku udał się do laryngologa to on by to nastawił jakoś czy tak się dzieje tylko w przypadku złamania nosa? Wygląda to mniej więcej tak: https://zapodaj.net/b1710c3a6a82b.jpg.html Pozdrawiam

Chyba już miałeś tą asymetrię dziurek od dawna tak jak każdy z nas ale dopiero teraz zacząłeś się temu przyglądać. Jezeli oddychasz nosem normalnie to nie trzeba z tym niczego robić.