Dlaczego na badaniu USG nie widać jeszcze pęcherzyka?

Witam. Ostatnią miesiączke mialam 16.06.2018r. Zrobilam 3 testy kazdy pozytywny. Lekarz liczył od ostatniej miesiaczki minelo 5 tyg i 4 dni. Badanie USG nie wykazalo zadnwgo pecherzyka tylko jasniejsze tlo. Lekarz uznal ze to moze być światełko w tunelu. Czekam własnie na badanie krwi betaHCG. Co to moze byc?

Lek. Paweł Szadkowski

Może być zbyt wcześnie, aby uwidocznić pęcherzyk na usg. Czasem jest widoczny dopiero ok 6 tygodnia ciąży.