Dlaczego nadal trwam przy mężu, który znęca się psychicznie?

Witam mam problem ze sobą nie wiem jak to określić .Jestem w separacji z mężem mieszkamy razem .Mąż jest po wyroku znęcania się psychicznego na demną i dziećmi są przyznane alimenty.Ostatnio coraz częściej mi ubliża jak jest pod wpływem alkoholu pużniej przeprasza i tak w koło macieju.A ja co dalej z nim siedze ! CO ZE MNĄ NIE TAK?!

Dzień dobry, niestety często tak się dzieje, że kobiety w takich sytuacjach mimo wszystko boją się odejść. Jest to tak zwany syndrom wspóluzależnienia od takiej osoby. Warto poszukać grupy wsparcia dla osób współuzależnionych. Często taka terapia grupowa pomaga uwolnić się od kata i pozwala odzyskać równowagę psychiczną.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam,
wskazane jest wsparcie dla Pani i dzieci, pomoc można uzyskać w Placówkach Interwencji Kryzysowej.
Pozdrawiam serdecznie