Dlaczego nic w życiu mnie nie cieszy?

Witam Nie umiem sobie poradzić z problemem Otóż moje dziecko kończyło w tym roku przedszkole. Bardzo się denerwować zaczęłam, płakałam wieczorem i w nocy na myśli że moje dziecko idzie do szkoły nie mając kolegów z przedszkola, że będzie musiał pożegnać się z Panią i przedszkolem jako budynkiem. Caly czas wyobrazalam sobie to pożegnanie cały czas ze łzami w oczach. Przedszkole się skończyło syn pójdzie do szkoły z jednym kolegą z przedszkola a ja w dalszym ciagu mam problem. Budzę się rano odrazu muszę wstać okna odsłonić bo czuję ze mslo przestrzeni wokół mnie. Piję Valused i melise na chwilę jest ok ale po czasie znowu wraca taka niepewność i strach. Nic mnie nie cieszy nic mi się nie chce cały czas słyszę bicie mojego serca szum w uszach czesty bol glowy. Powoli przerasta mnie ta sytuacja Mam dwójkę synów. Nie umiem się z niczego cieszyć. Proszę powiedzieć jak mogę sobie pomóc.

Dzień dobry
Być może cierpi Pani z powodu depresji. Trzeba by podejść do psychiatry i uzyskać diagnozę, ewentualnie pomoc psychoterapeutyczną, jeśli ma Pani na to siły. Leki dobrze dobrane poprawią jakość Pani życia, warto się odważyć.
Gdyby była Pani zainteresowana psychoterapią on-line zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie
Łucja Fitchman
https://www.facebook.com/psychoterapiasystemowa
https://www.facebook.com/psychoterapiapary