Dlaczego w dzisiejszych czasach tak trudno znaleźć pracę?

Dlaczego w dzisiejszych czasach jest tak trudno znalesc prace,znalesc kursy?Poznac kogos i utrzymac z osoba dana jak sie pozna?Szukam rozwiazan jakies sport,hobby,pasje,by poznac ludzi ale to nic nie daje odechciewa mi sie wszytskiego.Staram sie walczyc o 2 grupe jako osoba niepelnosprawna z lekarzami zusu ale nic nie daje uparci sa by zdobyc prace jako osoba nieplenopsrawna jest to ciezko dlamnie.

Może warto razem z psychologiem przyjrzeć się przyczynom odczuwanych niepowodzeń? Być może powtarzane schematy zachowań i reakcji utrudniają Pani nawiązywanie satysfakcjonujących relacji zawodowych i prywatnych? Zmiana jest możliwa. Zachęcam do rozpoczęcia psychoterapii.

Witam serdecznie. Chciałbym zaprosić do bezpośredniej korespondencji na ten temat. Jest wiele czynników społecznych wpływających na tego typu działania. Polecam też zapoznać się z moim artykułem dot. znalezienia pracy i pisania CV na mojej witrynie.

http://psychoepdagog.eu

Pozdrawiam serdecznie.

Przypuszczam, iż - ze względu na Pani obciążenia - profesjonalna psychoterapeutyczna pomoc może być niezbędna. Nie jesteśmy w stanie zmienić świata, ale możemy nauczyć się zyć tak, żeby czerpać z niego jak najwięcej. To nie jest łatwe, wymaga pracy nad sobą, ale przynosi wymierne korzyści. 12-tygodniowe programy psychoterapeutyczne są dostępne w ramach NFZ. Później niestety już tylko prywatnie. Warto znaleźć specjalistę, któremu może Pani zaufac i rozpocząć pracę nad umacnianiem siebie.
Bo przecież nikt inny za nas tego nie zrobi. Powodzenia!