Dlaczego tak trudno jest mi znaleźć swoją miłość?

Czym może być spowodowane, że jest mu trudno znaleźć swoją miłość, czyli ze jej nie mogę znaleźć. Ze do tej pory ,trudno napisać mi wiadomość don dziewczyny z trudem co napiszę, albo odpisz lub nie,albo jakaś dziewczyna odpisze a ja nie odpisze?Na dworze prubuje podejść rozmawiać z dziewczynami ale wole nie chcą podać numeru mi do siebie.Moj problem to napisanie do dziewczyn wiadomości inż podejściem by z nią pogadać ,szukam terapeuta w lublinie na NFZ lub odpłatnie 100 zł wizyta

Witam Pana Serdecznie,

Może zacznę od tego...

Pisanie interesujących i zachęcających do kontaktu wiadomości jest sztuką, jest umiejętnością, której uczymy się przez całe życie...

Podobnie jest z komunikacją.

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy i pracy ze mną, zapraszam do kontaktu, na Skype.

Myślę, że byłoby u Pana parę wątków, którym trzeba by było przyglądnąć się, żeby mógł Pan iść dalej..., zgodnie ze swoimi potrzebami.., czego bardzo serdecznie Panu życzę.

Z przesłaniem tylko dobrych wydarzeń,
Irena Mielnik-Madej
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień dobry. Wiele osób miewa trudności interpersonalne. Bardzo dobrze, ze podjął Pan decyzję o podjęciu terapii, bo własnie ona może Panu dostarczyć rozwiązań i dodać pewności siebie. Szukając właściwego specjalisty, polecam Panu również portal www.znanylekarz.pl . Znajdzie Pan tam nie tylko specjalistów, ale także informację o tym czy przyjmują Pacjentów na konsultacje refundowane przez NFZ oraz opinie innych osób o tych specjalistach. Będą pomocne w wyborze konkretnej osoby, do której się Pan wybierze. Pozdrawiam.

Proszę Pana,
Czasami dobrze jest zapisać się do jakiś grup np. tanecznych lub sportowych. Przez warsztaty taneczne przewija się dużo kobiet i młodych dziewcząt, zawsze brak jest mężczyzn - to jest dla Pana szansa. Można też poszukać grup sportowych (jazda na rowerze, piesze wycieczki, pielgrzymki, fitness i inne). Wszystkie te ugrupowania charakteryzują się tym, że przychodzą tam osoby czynne, poszukujące nowych kontaktów lub zadowolenia w wykonywaniu zadań sportowych lub tanecznych. I tam Pan może poznać dużo, dużo kobiet. Lublin to duże miasto, pewnie jest też dużo różnych grup towarzyskich. Życzę powodzenia.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl

Witam Pana
Kontakty z innymi ludźmi zależą przede wszystkim od relacji z samym sobą.
Prawdopodobnie problem tkwi w psychice, w Pana wcześniejszych
kontaktach z kobietami – również w okresie dzieciństwa.
Często przykre doświadczenia z przeszłości uniemożliwiają
otwarcie się na drugą osobę i wpuszczenie jej do swojego życia.
Również niskie poczucie własnej wartości, silne kompleksy,
lęk przed zaangażowaniem się, przed zranieniem,
lęk przed byciem odrzuconym a także wychowanie,
brak poczucia bezpieczeństwa zarówno teraz jak i w przeszłości
i wiele innych czynników może stanowić blokadę,
którą bez pomocy specjalisty trudno przekroczyć.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Aby Panu pomóc, należy dotrzeć do źródeł Pana problemów
w relacjach z kobietami i na tej podstawie opracować odpowiednią
metodę terapii.
Warto też skorzystać z psychoterapii, dzięki której przezwycięży Pan
swoje ograniczenia i wzmocni Pan poczucie własnej wartości.
Terapeuta pomoże Panu również spojrzeć na siebie, na innych ludzi,
a zwłaszcza na kobiety z odpowiedniej perspektywy,
dzięki czemu zdobędzie Pan umiejętność nawiązywania
właściwych relacji z ludźmi, z kobietami, a w przyszłości
stworzy Pan satysfakcjonujący związek z kobietą.
Zachęcam Pana do psychoterapii.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl