Dlaczego znamię skórne odrasta?

Witam, miałem usuwane znamię barwnikowe. Wynik badania hist-pat dobry, nie było żadnych niepokojących czynników. Po pewnym czasie znamię odrosło. W badaniu dermatoskopem, dermatolog nie widział niż podejrzanego jednak 'dla świętego spokoju zalecił usunięcie. Wynik hist-pat, drugi raz usuniętego znamienia również dobry, tak samo jak badanie dermatoskopem. Znamię jednak kolejny raz odrasta. Dlaczego? Co robić w takiej sytuacji? Pozdrawiam.

Dzień dobry, opisany przez Pana przypadek polecałabym skonsultować z lekarzem specjalistą. W trakcie wizyty na żywo będzie on w stanie jasno określić podłoże i przyczynę występowania opisanych zmian i przypadłości. Korzystne jest wykonanie badań krwi, które zaleci lekarz, lub można je wykonać na własną rękę.  Gorąco życzę powodzenia na drodze leczenia i mam nadzieję, że wszystko odbędzie się całkowicie bezproblemowo.

Serdecznie pozdrawiam

Życzę miłego dnia

Specjalista Medycyny Estetycznej, Dermatolog, dr Izabela Lenartowicz

http://lenartowiczclinic.pl