Co robić z tym naruszonym znamieniem?

Dzień dobry, Mam na plecach wystające znamię. Dziś rano zahaczyłam nim o krawędź szafy i znamię zrobiło się obrzęknętę i troszkę boli. Nie zostało naderwane, nie poleciała mi krew. Czy obrzęk jest normalny i sam zejdzie czy lepiej udać się do lekarza?

Dzień dobry, opisany przez Pana przypadek polecałabym skonsultować z lekarzem specjalistą. W trakcie wizyty na żywo będzie on w stanie jasno określić podłoże i przyczynę występowania opisanych zmian i przypadłości. Gorąco życzę powodzenia na drodze leczenia i mam nadzieję, że wszystko odbędzie się całkowicie bezproblemowo.

Serdecznie pozdrawiam

Życzę miłego dnia

Specjalista Medycyny Estetycznej, Dermatolog, dr Izabela Lenartowicz

http://lenartowiczclinic.pl