Co mam robić z nawracaniem czyraków?

Dzien dobry, Mam problem z nawracajacymi czyrakami.Pojawiają  się one tylko na wzgórku łonowym. Brałam antybiotyk CLINDAMYCIN-MIP 600 MG i po 2 tygodniach pojawił się nowy czyrak.Stosowalam też maść Bactroban.Miejsca po czyrakach są ładpnie wygojone.Chciałam  prosić o poradę co moze byc przyczyną tych czyraków? Czy może to wynikać z depilacji tych miejsc? Czy może wskazywać na problemy hormonalne w związku z tym że czyraki nie pojawiają się nigdzie indziej? Pojawiaja się one po miesiączce lub przed( chyba że jest to przypadek ) Bede wdzięczna za poradę i wskazówki. Pozdrawiam

Dzień dobry, opisany przez Panią przypadek polecałabym skonsultować z lekarzem specjalistą. W trakcie wizyty na żywo będzie on w stanie jasno określić podłoże i przyczynę występowania opisanych zmian i przypadłości. Gorąco życzę powodzenia na drodze leczenia i mam nadzieję, że wszystko odbędzie się całkowicie bezproblemowo.

Serdecznie pozdrawiam

Życzę miłego dnia

Specjalista Medycyny Estetycznej, Dermatolog, dr Izabela Lenartowicz

http://lenartowiczclinic.pl