Długie kończyny u płodu w 14 tygodniu ciąży

Witam Mam na imię Magdalena i jestem w 14 tyg.ciąży. Mieszkam w UK i właśnie miałam pierwsze USG.Położna powiedziała ,że wszystko jest dobrze z dzieckiem,ale powiedziała, że ma długie nóżki jak na 14tydzień.Zresztą na usg ewidentnie to widać. Czy mogą być z tym związane konsekwencje zdrowotne maluszka? i jaka może być przyczyna?

Aleksander Ropielewski

Mam za mało informacji aby móc dzielić jednoznacznej odpowiedzi. Potrzebowałbym dysponować przynajmniej wymiarem kości udowej, aby móc się odnieść do tej sytuacji.