Długie miesiączki u 34-latki

Witam, mam 34 lata. Od 4 lat moje miesiączki trwają 2-3 tygodni, po czym jest tydzień, dwa przerwy i znowu miesiączka.Lekarze twierdzą,że ginekologicznie wszystko jest w porządku.Brałam różne tabl.antykoncepcyjne, które miały mi pomóc.Po nich było jeszcze gorzej, Dostałam też duphaston-nie pomógł. Dodam,że na początku tego roku miałam TSH4,7 przy normie 4,2 ,poj. tarczycy 9. Dziś powtórzyłam tsh,wyszło idealnie 2,36. Do tego średnio co pół roku mam niedokrwistość z utraty krwi. co z tym zrobić

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane, przedłużające się krwawienia zdecydowanie wymagają dokładnej diagnostyki ginekologicznej pod kątem zaburzeń hormonalnych oraz ew. zmian w obrębie jamy macicy.