Do jakiego lekarza mam się udać z takim problemem?

Witam ma 34 lata i mam problem ponieważ skóra na penisie nie schodzi mi żołądź jest ledwo co widoczna a nie wiem do jakiego lekarza się udać żeby to zobaczył a nie chciał bym żeby to była stulejka .
MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

chorobami męskiego układu moczowo-płciowego, w tym wszelkimi nieprawidłowościami, wynikającymi z ewentualnej stulejki, zajmuje się urolog. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który być może rozwieje Pańskie obawy lub wystawi skierowanie do odpowiedniego specjalisty.

Stulejka to drobny defekt anatomiczny, która może być wrodzony lub nabyty, np. w wyniku jakiejś infekcji. Może mieć charakter całkowity lub częściowy, jednak niezależnie od tego oraz od przyczyny wystąpienia stulejki należy z nią skierować się do lekarza, ponieważ konsekwencji nieleczonej stulejki mogą być poważne. Więcej o stulejce w naszym artykule: https://portal.abczdrowie.pl/stulejka.

W wieku dorosłym leczenie tego defektu polega na chirurgicznym usunięciu (obrzezaniu) napletka lub jego plastyce. Nie jest to zabieg skomplikowany, zaś gojenie przebiega stosunkowo szybko pod warunkiem odpowiedniej higieny w okresie rekonwalescencji. O zabiegu obrzezania może Pan przeczytać pod tym adresem: https://portal.abczdrowie.pl/obrzezanie.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty