Do jakiego lekarza udać się z zapaleniem mieszków włosowych?

Witam .kilka dni po goleniu miejsc imtymnych zrobilo mi sie chyba zapalenie mieszkow wlosowych mialam drobne krostki ropne ..grudki a teraz czerwone tak jakby otarci na wardze i w pachwinie stosuje od 5dni polibiotyk i masc ichtiolowa w pachwinie wyglada to jak otarcie jak to leczyc czym zeby nie isc do lekarza. A jak tak to do kogo i czy musze pokazywac to ? Ogromnie sie wstydze ...co bedzie dobre z apteki bez recepty i prosze da sie to w domu wylecZyc

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Bardzo pomocne są również zabiegi mikrodermabrazji na tą okolicę wykonywane w odstępie co 2 tygodnie 1 zabieg.