Duszności i przyspieszona akcja serca a możliwe przyczyny

Witam, nikt nie jest w stanie mi pomoc.. Dusi mnie( uczucie bicia serca w gardle), w trakcie gwaltownego ruchu, podniesionego glosu, ale tez i w spoczynku. Nie jest to codziennie , ale od roku . Usg tetnic szyjnych ok, holter ok, usg jamy brzusznej ok,laryngolog ok,gastroskopia helicobacter po leczeniu,tarczyca powiekszony prawy plat ,endokrynolog stwierdzil ze to nie od tarczycy, hormony w normie. Biore pantoprazol sama profilaktycznie, ulge czasem przynosi cola. Mysle ze to od zoladka....

Aleksander Ropielewski

Niestety, ja również na podstawie podanego opisu Pani dolegliwości i podanych wynikó badań nie jestem w stanie stwierdzić przyczyny Pani dolelgiwości. Warto wykluczyc podłoże psychoemocjonalne Pani dolegliwości.