Dyskretnie szersza przestrzeń pomiędzy kością łódeczkowatą a księżycowatą

int. tk nadgarstka: " Badanie kliniczne: stan po urazie przedramienia z 08.02 bolesnosc tabakierce anatomicznej i rzucie II kosci sródrecza. TK Nie wykazano cech złamania ani zwichnięcia w zakresie kości nadgarstka.Dyskretnie szersza przestrzeń pomiędzy kością łódeczkowatą a księzycowatą - nie można całowicie wykluczyć uszkodzenia wiązadeł w tej lokalizacji. Bardzo drobne ( 1mm) zwapnienie widoczne jest pomiędzy kością czworoboczną większą a podstawą II kości śróderęcza."

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w powyższym opisie nie zawarła Pani konkretnego pytania. Tak jak twierdzi lekarza radiolog opisujący wykonane badanie byc może uszkodzone są więzadła z tego wynika ból. Proszę koniecznie udac się do lekarza ortopedy.