Dysplasia epithelii gradus mediocris CIN II

Witam . Prosze o analizę wyników badan Mam 26 lat .nie rodziłam . Dysplasia epithelii gradus mediocris CIN II ,H-SIL/1 wycinek z tarczy cz.pochwowej Cruor sanguinis et epithelium paraepidermoidale /2 -wyskrobiny z kanału

Lek. Tomasz Budlewski

Dysplazja nabłonkowa stopnia średniego, CIN II - neoplazja śródnabłonkowa II stopnia, H-SIL - śródnabłonkowe zmiany dużego stopnia. Natomiast Cruor sanguinis to skrzepy krwi z nabłonkiem paraepidermoidalnym. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można ustalić najbardziej odpowiednie postępowanie. Sądzę, że konieczne będzie pobranie wycinków w celu wykonania badania histopatologicznego i zastosowanie odpowiedniego leczenia.