Ekspresja receptora estrogenów

Proszę o interpretację wyniku oraz jak będzie wyglądało dalsze leczenie - kobieta 63l, po mastektomii w wyniku Carcinoma ductale invasivum;"Stwierdzono ekspresję receptora estrogenów w >90%komórek rakowych(intensywność odczynu=3 na skali 0-3) oraz brak ekspresji receptora progesteronowego(PR-); wynik HercepTestu słabo pozytywny (2+); ocena amplifikacji genu HER2 metodą Fish: negatywny (brak amplifikacji); indeks proliferacyjny Ki-67: 6,5% (ozn.immunohistochemicznie za pomocą przeciwciała MIB-1)"

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane informacje nie są wystarczają aby określić przebieg dalszego leczenia czy ewentualne rokowanie. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.